YRP’de bayramlaşma vardı

YRP’de bayramlaşma vardı NEVŞEHİR(MHA) Ramazan bayramı dolayısıyla Yeniden Refah Partisinde bayramlaşma programı yapıldı. İl Başkanı Abdulgani Altınışık’ın ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma programına Merkez İlçe Başkanı Mücahit Türk, bazı ilçe başkanları ve partililer katıldı. Bayramlaşma programına katılanlarla tek tek bayramlaşan ve sohbet eden İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 2 yıldır salgın nedeniyle yapılamayan bayramlaşma programının bu yıl […]

 YRP’de bayramlaşma vardı

02.05.2022 - 15:20

Güncelleme : 02.05.2022 - 15:20

YRP’de bayramlaşma vardı

NEVŞEHİR(MHA) Ramazan bayramı dolayısıyla Yeniden Refah Partisinde bayramlaşma programı yapıldı.

İl Başkanı Abdulgani Altınışık’ın ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma programına Merkez İlçe Başkanı Mücahit Türk, bazı ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Bayramlaşma programına katılanlarla tek tek bayramlaşan ve sohbet eden İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 2 yıldır salgın nedeniyle yapılamayan bayramlaşma programının bu yıl ypeniden yapılmaya başlanmasından mutluluk duyduklarını dile getirirken, tüm İslam Aleminin, Türk Milletinin, Nevşehir halkının ve Yeniden Refah Partililerin bayramlarını en içten duygularla kutladıklarını dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın