“Seçime en hazır partiyiz”

MHP İl Başkanı Adnan Doğu “Seçime en hazır partiyiz” NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı aylık değerlendirme toplantısında seçime en hazır partinin MHP olduğunu söyledi. Parti il binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Adnan Doğu’nun yanı sıra parti yöneticileri ve gazeteciler katıldı. Görevi teslim aldıkları günden bu yana 55 gün geçtiğini ve bu süre içerisinde […]

 “Seçime en hazır partiyiz”

31.01.2023 - 13:18

Güncelleme : 31.01.2023 - 13:18

MHP İl Başkanı Adnan Doğu

“Seçime en hazır partiyiz”

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı aylık değerlendirme toplantısında seçime en hazır partinin MHP olduğunu söyledi.

Parti il binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Adnan Doğu’nun yanı sıra parti yöneticileri ve gazeteciler katıldı.

Görevi teslim aldıkları günden bu yana 55 gün geçtiğini ve bu süre içerisinde 7 ilçe ve 7 belde ziyaretinde bulunduklarını belirten MHP İl Başkanı Adnan Doğu, seçime ittifak halinde de, yalnız başlarına da gidilse Nevşehir’de seçime en hazır parti durumunda olduklarını dile getirdi.

Seçimlerde hedeflerinin en azından 1 milletvekili çıkarabilmek olacağını dile getiren MHP İl Başkanı Adnan Doğu, “Seçimde her ihtimale hazırız. Genel merkezimiz ister ittifak halinde gireceğiz desin, isterse yalnız başımıza gireceğiz desin hazırız. Hedefimiz en az bir milletvekili çıkarabilmek olacak. Nevşehir’de seçime en hazır parti biziz. Çok duygusal bir seçmen yapımız var. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren birleştirici bir siyaset yaptık. İç dinamiklerimiz itibariyle seçime hazır bir partiyiz. Ve hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın