EBS Genel Başkan Yardımcısı Selvi Nevşehir’deydi

EBS Genel Başkan Yardımcısı Selvi Nevşehir’deydi NEVŞEHİR(MHA) Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif Selvi, İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat’ı ziyaret etti. Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif Selvi, Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat’ı ziyaret etti. Ziyarette yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunuldu. Eğitim […]

 EBS Genel Başkan Yardımcısı Selvi Nevşehir’deydi

25.05.2022 - 9:16

Güncelleme : 25.05.2022 - 9:16

EBS Genel Başkan Yardımcısı Selvi Nevşehir’deydi

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif Selvi, İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat’ı ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif Selvi, Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat’ı ziyaret etti. Ziyarette yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Latif Selvi ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Memet Polat, “Nevşehir’deki eğitim seviyesinin niteliğini ve kalitesini artırmak için tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi sendikalarla da fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz, nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Selvi, sendikanın Nevşehir il başkanlığını da ziyaret ederek Şube başkanı Mustafa Çiftci ve yönetim kurulu üyeleriyle de sendikal çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın