Yeni tasarım ve beceri sınıfları kuruluyor

Yeni tasarım ve beceri sınıfları kuruluyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 Eğitim Vizyon Belgesi hedefleri doğrultusunda mevcut eğitim uygulamalarının niteliğini artırmak için okullarda Tasarım Beceri Atölyelerinin kurulması çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Tasarım Beceri Atölyesi kurulması planlanan Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nevşehir Lisesi ve Ürgüp […]

 Yeni tasarım ve beceri sınıfları kuruluyor

16.10.2020 - 12:28

Güncelleme : 16.10.2020 - 12:28

Yeni tasarım ve beceri sınıfları kuruluyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 Eğitim Vizyon Belgesi hedefleri doğrultusunda mevcut eğitim uygulamalarının niteliğini artırmak için okullarda Tasarım Beceri Atölyelerinin kurulması çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Tasarım Beceri Atölyesi kurulması planlanan Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nevşehir Lisesi ve Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ” Kültür, Sanat Tasarım Beceri Atölyesi çalışmalarını yerinde inceledi.

Milli Eğitim Müdürü Demir, okullarda bir öğrenme mekânı olarak planlanan Tasarım Beceri Atölyesi seferberliğinin devam ettiğini belirterek iş birliği ile çok güzel çalışmaların ortaya çıkacağına inandığını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın