ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR   Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı erken öğrenci kayıtları devam ediyor.   Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulumuzda 2,3,4,5 yaş çocukları için okul öncesi derslerinin yanı sıra öğrencilerimize; İngilizce, Satranç, Müzik, Beden Eğitimi, Halk Dansları, Jimnastik, Drama, Montessori, Akıl Oyunları, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

28.04.2022 - 11:45

Güncelleme : 28.04.2022 - 11:45

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNDA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

 

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı erken öğrenci kayıtları devam ediyor.

 

Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulumuzda 2,3,4,5 yaş çocukları için okul öncesi derslerinin yanı sıra öğrencilerimize; İngilizce, Satranç, Müzik, Beden Eğitimi, Halk Dansları, Jimnastik, Drama, Montessori, Akıl Oyunları, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Seramik Eğitimleri verilmektedir. Ayrıca Derslikler; uygulama sınıfları, satranç, müzik, resim atölyeleri, yemekhane, öğrenci uygulama mutfağı, uyku ve dinlenme salonları, açık ve kapalı trambolinler, zıpzıplar ve oyun alanları ile eğitim verilmektedir.

Hayvanat bahçesi, sera, trafik eğitim pisti, kapalı spor salonu, cep sineması ve daha nice bölümlerin bulunduğu Nevşehir’in ve Türkiye’nin örnek okulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Sizin çocuğunuz da mükemmel fiziki yapıya sahip, alanında uzman eğitim kadrosuyla Altınyıldız Kreş ve Anaokulumuzda geleceğe hazırlansın. Boş kontenjanlarımız olması halinde erken kayıtlarımız 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecektir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın