Varilci ve yönetiminden EBS’ye ziyaret

Varilci ve yönetiminden EBS’ye ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Özel Eğitim Kursları ve Muhtelif Kurslar Geliştirme Derneği Başkanı Mustafa Varilci ve yönetimi Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı – Memur-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti. Nevşehir’in eğitimine destek verenlere destek olacaklarını belirten Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, ” Nevşehir Özel Eğitim Kursları ve Muhtelif Kurslar […]

 Varilci ve yönetiminden EBS’ye ziyaret

30.01.2021 - 13:16

Güncelleme : 30.01.2021 - 13:16

Varilci ve yönetiminden EBS’ye ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Özel Eğitim Kursları ve Muhtelif Kurslar Geliştirme Derneği Başkanı Mustafa Varilci ve yönetimi Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı – Memur-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Nevşehir’in eğitimine destek verenlere destek olacaklarını belirten Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, ” Nevşehir Özel Eğitim Kursları ve Muhtelif Kurslar Geliştirme Derneği Başkanı Mustafa Varilci ve yönetimi Memur-Sen’imizi ziyaret etiler. İlimizde yeni kurulan derneğimize başarılar diliyorum. İlimiz eğitimine değer katan tüm eğitimci kardeşlerimizin çalışmalarına destek vermek gerektiğine inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın