Sendikacı mı yoksa siyasi partilerin arka bahçesi misiniz?

Sendikacı mı yoksa siyasi partilerin arka bahçesi misiniz? NEVŞEHİR(MHA) Hürriyetçi Eğitim-Sen Sendikası Nevşehir İl Başkanı Ayşegül Baki, insanların akıllarıyla dalga geçmeye çalışan sendikacılara seslendi. Hürriyetçi Eğitim-Sen’in siyasette uzak bir çizgi ile sendikacılık faaliyetlerinde bulunduğunu ve bulanacağını ifade Başkan Baki, “Sözde, siyasilere eğitimcilerin taleplerini götürdüklerini iddia eden sendikacılık oynayanlara bir kaç soru sormak isterim. Size göre […]

 Sendikacı mı yoksa siyasi partilerin arka bahçesi misiniz?

24.06.2022 - 12:06

Güncelleme : 24.06.2022 - 12:06

Sendikacı mı yoksa siyasi partilerin arka bahçesi misiniz?

NEVŞEHİR(MHA) Hürriyetçi Eğitim-Sen Sendikası Nevşehir İl Başkanı Ayşegül Baki, insanların akıllarıyla dalga geçmeye çalışan sendikacılara seslendi.

Hürriyetçi Eğitim-Sen’in siyasette uzak bir çizgi ile sendikacılık faaliyetlerinde bulunduğunu ve bulanacağını ifade Başkan Baki, “Sözde, siyasilere eğitimcilerin taleplerini götürdüklerini iddia eden sendikacılık oynayanlara bir kaç soru sormak isterim. Size göre eğitimcilerin taleplerini hep aynı siyasilere götürmenizdeki amaç nedir?. Siz sendikacı mısınız yoksa siyasetin arka bahçesi misiniz?. Siyasilere talepler öyle götürülmez. Gerçekten bu işi yapacaksanız, öncelikle bütün siyasilere eşit mesafede bulunacaksınız. İnsanların aklıyla dalga geçmeye çalışmayın. Bunu hele ki eğitimciler asla görmezden gelmeyeceklerdir. Bizler Hürriyetçi Eğitim-Sen olarak söz veriyoruz. And içiyoruz ki, siyaset sendikada olmayacaktır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın