TÜGVA’dan orta okul öğrencileri arası yarışma

TÜGVA’dan orta okul öğrencileri arası yarışma NEVŞEHİR(MHA) TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği Orta okul öğrencileri arasında, Ramazan ayının manevi atmosferine de son derece uygun bir yarışma düzenliyor. Yarışma ile ilgili yapılan açıklamada; “Merhaba Ortaokullu Kardeşim,  Ramazan ayımız hayırlı olsun inşallah. Sizler için bir yarışma hazırladık. Hazır mısınız?. Ramazan ayı boyunca Allah’ın 99 ismini, anlamlarını ve size […]

 TÜGVA’dan orta okul öğrencileri arası yarışma

14.04.2021 - 9:23

Güncelleme : 14.04.2021 - 9:23

TÜGVA’dan orta okul öğrencileri arası yarışma

NEVŞEHİR(MHA) TÜGVA Nevşehir İl Temsilciliği Orta okul öğrencileri arasında, Ramazan ayının manevi atmosferine de son derece uygun bir yarışma düzenliyor.

Yarışma ile ilgili yapılan açıklamada; “Merhaba Ortaokullu Kardeşim,  Ramazan ayımız hayırlı olsun inşallah. Sizler için bir yarışma hazırladık. Hazır mısınız?. Ramazan ayı boyunca Allah’ın 99 ismini, anlamlarını ve size vereceğimiz 30 Hadisi ezberliyorsunuz. Daha sonra 10 Mayıs’ta sizleri yazılı sınava tabi tutup hemen akşamında sonuçları sayfamızdan ilan ediyoruz. Yazılı sınavın yüz yüze yapılması planlanıyor ancak pandemi şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Dereceye giren ilk üç öğrencimizin Bayramlık kıyafetlerini biz hediye ediyoruz. (Kıyafetlerinizi siz seçeceksiniz). Ödüllerimiz 400₺ Hediye Çeki, 300₺ Hediye Çeki ve 200₺ Hediye Çeki olacak. Yarışmaya katılmak için Adınızı ve Soyadınızı, Okulunuzu, Sınıfınızı ve iletişim numaranızı ister sayfamızdan mesaj atarak ister 05054192786 telefonumuza WhatsApp üzerinden yazarak yarışmaya katılmak istediğinizi belirtiyorsunuz” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın