Sosyal mesafeye en güzel örnek

Sosyal mesafeye en güzel örnek NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs ile mücadelenin en önemli unsurlarından biri de sosyal mesafe. Bu önemli unsuru aslında insanlara uzun uzun anlatmaya gerek yok. Zira Ürgüp belediyesinin başkanlar tablosuna bakarak nasıl sosyal mesafeyi koruyabileceğini anlamanız gayet basit. Geçtiğimiz aylarda yapılan tadilat çalışmalarıyla modern bir hale dönüştürülen Ürgüp Belediye Başkanlığı binasının sekreterya bölümünde […]

 Sosyal mesafeye en güzel örnek

15.01.2021 - 10:08

Güncelleme : 15.01.2021 - 10:08

Sosyal mesafeye en güzel örnek

NEVŞEHİR(MHA) Korona virüs ile mücadelenin en önemli unsurlarından biri de sosyal mesafe. Bu önemli unsuru aslında insanlara uzun uzun anlatmaya gerek yok. Zira Ürgüp belediyesinin başkanlar tablosuna bakarak nasıl sosyal mesafeyi koruyabileceğini anlamanız gayet basit.

Geçtiğimiz aylarda yapılan tadilat çalışmalarıyla modern bir hale dönüştürülen Ürgüp Belediye Başkanlığı binasının sekreterya bölümünde yer alan, ilçenin geçmişten günümüze belediye başkanlığını yapmış 16 ismin fotoğraflarının yer aldığı tabloda bile sosyal mesafe kuralı uygulanmış adeta.

Başkanların fotoğraflarının arasına verilen bir ara sosyal mesafeye en güzel örneklerden birini teşkil ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın