“Teknolojiyle öğreniyorum” projesine katıldılar

“Teknolojiyle öğreniyorum” projesine katıldılar NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Habibe Berna Özer teknoloji ve eğitimi birleştirerek öğrencilerin dijital dünyaya uyum sağlayacakları eTwinning Projesine katıldı. Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve 9 Türk ortaklı eTwinning Projesi başladı. Projede uzaktan eğitimi daha verimli, eğlenceli hale getirebilmek için Web 2.0 araçları başta olmak üzere […]

 “Teknolojiyle öğreniyorum” projesine katıldılar

26.10.2020 - 11:55

Güncelleme : 26.10.2020 - 11:55

“Teknolojiyle öğreniyorum” projesine katıldılar

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Habibe Berna Özer teknoloji ve eğitimi birleştirerek öğrencilerin dijital dünyaya uyum sağlayacakları eTwinning Projesine katıldı.

Azerbaycan, Kuzey Makedonya ve 9 Türk ortaklı eTwinning Projesi başladı. Projede uzaktan eğitimi daha verimli, eğlenceli hale getirebilmek için Web 2.0 araçları başta olmak üzere teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak öğrencilerle birlikte eğlenerek öğrenmek amaçlanıyor.

Bunu yaparken aynı zamanda güncel teknolojiyi yakalama konusunda öğrencilerin kendilerini geliştirme düşüncesiyle okul olarak projeye katılım sağlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın