Tarımdan uyarı; başvurular için son günü beklemeyin

Tarımdan uyarı; başvurular için son günü beklemeyin NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman il müdürlüğünden yapılan açıklamada hayvancılık desteklemeleri için başvuruda bulunacakların başvuruların son günlerini beklemeden bir an önce işlemlerini yaptırmaları uyarısında bulundu. Tarım ve Orman Bakanlığı 2020 Yılı Hayvancılık Desteklemeleri açıklandı. Vatandaşların son başvuru tarihinden önce İl / İlçe Tarım ve Orman İl Müdürlüklerine başvurmaları gerekmekte. […]

 Tarımdan uyarı; başvurular için son günü beklemeyin

16.12.2020 - 8:35

Güncelleme : 16.12.2020 - 8:35

Tarımdan uyarı; başvurular için son günü beklemeyin

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Tarım ve Orman il müdürlüğünden yapılan açıklamada hayvancılık desteklemeleri için başvuruda bulunacakların başvuruların son günlerini beklemeden bir an önce işlemlerini yaptırmaları uyarısında bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2020 Yılı Hayvancılık Desteklemeleri açıklandı. Vatandaşların son başvuru tarihinden önce İl / İlçe Tarım ve Orman İl Müdürlüklerine başvurmaları gerekmekte.

Söz konusu desteklemeler için müracaatlar Arılı kovan desteğinde 18 Aralık tarihinde, Su ürünleri desteğinde 25 Aralık tarihinde, Buzağı, Dişi manda ve Malak, Sürü yöneticisi, düve alımı ve Besilik erkek sığır desteklerinde ise başvurular 31 Aralık 2020 tarihinde son bulacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın