RAGIP ÖZALTIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAGIP ÖZALTIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI   Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN; “Ülkemizi ve dünyayı etkisi altında bırakan hastalıktan dolayı, yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlatıp, gerekli önlemleri alarak, tekrar kucaklaştığımız bayramları […]

 RAGIP ÖZALTIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

12.05.2021 - 13:43

Güncelleme : 12.05.2021 - 13:43

RAGIP ÖZALTIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN; “Ülkemizi ve dünyayı etkisi altında bırakan hastalıktan dolayı, yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlatıp, gerekli önlemleri alarak, tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.

İbadet, huzur ve kardeşlik içinde geçirdiğimiz mübarek Ramazan ayının ardında, Mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Dostlukların ve kardeşliklerin pekişmesi ümidiyle mübarek Ramazan Bayramı’nızı kutlar; bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa barış, sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini temenni eder, saygılar sunarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın