“Siyasette akşamdan sabaha şöyle yapılacak demek doğru değil”

Musa Ertaş Nevşehir siyasetinin neresinde? “Siyasette akşamdan sabaha şöyle yapılacak demek doğru değil” NEVŞEHİR(MHA) Son genel seçimlerde İYİ Partinin birinci sıra milletvekili adayı olan İş İnsanı Musa Ertaş, Nevşehir siyasetinin neresinde?. Yeniden milletvekili adayı olmayı düşünüyor musunuz?. İlgili Haber NEVŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜRLER! Kendisine yönelttiğimiz sorulara bakın İş İnsanı Musa Ertaş ne cevap vermiş; “17 yaşından […]

 “Siyasette akşamdan sabaha şöyle yapılacak demek doğru değil”

28.05.2022 - 11:25

Güncelleme : 28.05.2022 - 11:25

Musa Ertaş Nevşehir siyasetinin neresinde?

“Siyasette akşamdan sabaha şöyle yapılacak demek doğru değil”

NEVŞEHİR(MHA) Son genel seçimlerde İYİ Partinin birinci sıra milletvekili adayı olan İş İnsanı Musa Ertaş, Nevşehir siyasetinin neresinde?. Yeniden milletvekili adayı olmayı düşünüyor musunuz?.

Kendisine yönelttiğimiz sorulara bakın İş İnsanı Musa Ertaş ne cevap vermiş; “17 yaşından bugüne kadar Ülkü Ocakları başkanlığından tutunda Milliyetçi Hareket Partisinde uzun yıllar siyaset yaptık. İl Genel Meclisi üyeliği ve başkanlığı yaptık. İl yönetiminde görevler yaptık. Ancak siyaset ile ticareti hiç birbirine karıştırmadım. Siyasete ilgi duymamızın sebebi; Vatanımıza, milletimize olan duyarlılığımız ve borcumuzdur. Ben devletçi bir insanım. Devletim ne dediyse ona göre hareket eden bir müteşebbisim. Siyaset ve ticareti bu manada dengeli bir şekilde götürmeye gayret ediyorum. Siyasette akşamdan sabaha şöyle yapılacak demek doğru değil. Müteşebbis olarak biz çalışıyoruz. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde SGK tarafından Nevşehir’de bünyesinde en çok işçi istihdam eden, üstelik en fazla engelli çalışan istihdam eden bir grup olarak teşekkür plaketiyle ödüllendirildik. Biz bunlarla gurur duyuyoruz. Bizim gayemiz istihdama, ihracata, üretime katkı sağlayabilmek. Şu anda bu işin o bandındayım. Siyaset ile ticareti hiç birbirine karıştırmadım. Bundan sonrada bu şekilde olmasını temenni ediyorum.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın