BUGÜN ÖZEL BİR KONUĞUMUZU AĞIRLADIK

KOLEJİ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ ANTRENMANINDA BUGÜN ÖZEL BİR KONUĞUNU AĞIRLADI. Sebahattin Can Göndür (sebo göndür) 1995 doğumlu 185 cm boyundaki gard kariyerinde Türkiye 1.liginde İstanbul BBSK ve Beşiktaş Sompa Sigorta mücadele etmiştir. Eğitim, proje, sanat ve sporda da lider olmayı, kaliteli eğitim vermeyi hedef alan ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ sporcu öğrencilerinin de eğitimlerini daha iyi almalarını […]

 BUGÜN ÖZEL BİR KONUĞUMUZU AĞIRLADIK

16.10.2020 - 13:15

Güncelleme : 16.10.2020 - 15:16

KOLEJİ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ ANTRENMANINDA BUGÜN ÖZEL BİR KONUĞUNU AĞIRLADI.

Sebahattin Can Göndür (sebo göndür) 1995 doğumlu 185 cm boyundaki gard kariyerinde Türkiye 1.liginde İstanbul BBSK ve Beşiktaş Sompa Sigorta mücadele etmiştir.

Eğitim, proje, sanat ve sporda da lider olmayı, kaliteli eğitim vermeyi hedef alan ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ sporcu öğrencilerinin de eğitimlerini daha iyi almalarını sağlamak amacıyla profesyonel sporcularla buluşturmaya devam ediyor.

Eğlenceli ve verimli antrenmanın ardından sporcularımıza profesyonel kariyerindeki deneyimlerini paylaşan Sebo Göndür okulumuz idareci, beden eğitimi öğretmeni ve öğrencilerimize misafirperverliginden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın