Okul sporları için fikstür çekimi yapıldı

Okul sporları için fikstür çekimi yapıldı NEVŞEHİR(MHA) 2023-2024 sezonu Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde 3×3 Basketbol, Basketbol, Hentbol, Futbol, Futsal ve Voleybol branşlarında fikstür çekimi gerçekleştirildi. Nevşehir Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan fikstür çekimine Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Şube Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı. Nevşehir Gençlik ve […]

 Okul sporları için fikstür çekimi yapıldı

09.10.2023 - 11:55

Güncelleme : 09.10.2023 - 11:55

Okul sporları için fikstür çekimi yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) 2023-2024 sezonu Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde 3×3 Basketbol, Basketbol, Hentbol, Futbol, Futsal ve Voleybol branşlarında fikstür çekimi gerçekleştirildi.

Nevşehir Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan fikstür çekimine Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Şube Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, “2023-2024 sezonunun tüm takımlara hayırlı olmasını temenni ediyorum. Okul Sporlarında asıl amaç öğrencilerin özgüven duygusu içerisinde gelişim göstererek derslerindeki başarılarına katkı sağlamak ve spor yapma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olmaktır. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve hakemlerimize şimdiden başarılar diliyor, sakatlık yaşamadan başarılı bir sezon geçirmelerini diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın