Amatör küme de gruplarda belirlendi

Amatör küme de gruplarda belirlendi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir ASKF Nevşehir Genel Başkanlığı, TFF İl Temsilciliği ve Gençlik Spor il müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenecek olan 1. amatör futbol ligi Yalçın9 Dorse sezonu öncesinde gruplar belirlendi. A Grubunda; Derinkuyu Spor, Kaymaklı Belediye Spor, Yazıhüyük Spor, Karapınar Spor, Hisar Spor, Eğitim Gençlik Spor, İl Özel İdaresi ve Göre Spor takımları […]

 Amatör küme de gruplarda belirlendi

28.09.2023 - 10:56

Güncelleme : 28.09.2023 - 10:56

Amatör küme de gruplarda belirlendi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir ASKF Nevşehir Genel Başkanlığı, TFF İl Temsilciliği ve Gençlik Spor il müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenecek olan 1. amatör futbol ligi Yalçın9 Dorse sezonu öncesinde gruplar belirlendi.

A Grubunda; Derinkuyu Spor, Kaymaklı Belediye Spor, Yazıhüyük Spor, Karapınar Spor, Hisar Spor, Eğitim Gençlik Spor, İl Özel İdaresi ve Göre Spor takımları mücadele edecekler.

B Grubunda ise; Ürgüp Spor, Kozaklı Spor, Kapadokya Avanos Spor, Hacıbektaş Gücü, Nevşehir 1969 SK, Kapadokya Nevşehir Spor, Nevşehir Belediye Spor ve Maksan Otomotiv Spor takımları mücadele verecekler.

ASKF Nevşehir Genel Başkanı Mustafa Avcı, “2023-2024 sezonunda Nevşehir 1. Amatör ligimize sponsor olan Yalçın Dorse sezonu toplantısını yaparak gruplarımız belirledik. Sayın Yalçın Şentürk’e teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın