“Üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

“Üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” NEVŞEHİR(MHA) Öz Sağlık-İş sendikası Başkanı M. Fatih Mutlu, Nevşehir Devlet Hastanesinde hasta yakınları tarafından darp edilen güvenlik görevlilerine geçmiş olsun temennisinde bulundu. Başkan Mutlu, “Nevşehir Devlet Hastanesi Acil servisinde hasta yakınları tarafından darp edilen güvenlik görevlisi üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Gece gündüz demeden, halka hizmet Hakk’a hizmet bilinciyle çalışan, […]

 “Üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

15.08.2023 - 9:30

Güncelleme : 15.08.2023 - 9:30

“Üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

NEVŞEHİR(MHA) Öz Sağlık-İş sendikası Başkanı M. Fatih Mutlu, Nevşehir Devlet Hastanesinde hasta yakınları tarafından darp edilen güvenlik görevlilerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Başkan Mutlu, “Nevşehir Devlet Hastanesi Acil servisinde hasta yakınları tarafından darp edilen güvenlik görevlisi üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gece gündüz demeden, halka hizmet Hakk’a hizmet bilinciyle çalışan, sağlık hizmetinin en iyi ve en iyi ortamlarda alınmasını sağlamak için çaba gösteren, insanların sağlığı için hizmet veren sağlık sektörümüzün birbirinden ayrılmaz parçaları olan çalışanlarımıza şiddette bulunan kişi, kişileri ve zihniyeti kınıyor, gerekli işlemlerin yapılması için takipçisi olacağımızı bildirmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın