Servis araçları denetlendi

Servis araçları denetlendi NEVŞEHİR(MHA) 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Avanos Kaymakamlığı adına Şube Müdürümüz Ahmet Bahadır başkanlığında kurulan denetleme kurulu; Yüz Yüze eğitim öncesi ilçemizde faaliyet gösterecek servis araçlarının denetimini gerçekleştirdi.  Özel Eğitim ve Orta Öğretim öğrenci taşıma servisleri iki grup halinde Anadolu Lisesi bahçesinde Eğitim – Öğretim başlamadan kontrol edilmiş, denetlenmiş olup; belirlenen […]

 Servis araçları denetlendi

06.10.2020 - 12:09

Güncelleme : 06.10.2020 - 12:09

Servis araçları denetlendi

NEVŞEHİR(MHA) 2020 – 2021 Eğitim Öğretim Yılı Avanos Kaymakamlığı adına Şube Müdürümüz Ahmet Bahadır başkanlığında kurulan denetleme kurulu; Yüz Yüze eğitim öncesi ilçemizde faaliyet gösterecek servis araçlarının denetimini gerçekleştirdi. 

Özel Eğitim ve Orta Öğretim öğrenci taşıma servisleri iki grup halinde Anadolu Lisesi bahçesinde Eğitim – Öğretim başlamadan kontrol edilmiş, denetlenmiş olup; belirlenen eksiklikler her bir ayrı araç için ayrı form halinde getirildi.

Eksiklikleri bulunan yüklenici ve araç servislerinin eksikliklerini en kısa sürede gidermeleri istendi. Eksikliklerin giderilmemesi halinde cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın