Henüz 2 kişiler

Henüz 2 kişiler NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de seçim atmosferinin önümüzdeki günlerde daha da ısınması bekleniyor. Bu süreçte kadın adayı sayısının ne olacağı merak konusu. Milletvekilliği aday adaylığı için şu ana kadar Cumhuriyet Halk Partisinden Ürgüp ilçe başkanı Fulya Gülşen Altınsoy görevinden istifa ederek aday adayı olacağını açıklamıştı. AK Parti de ise aday adayı olacağını açıklayan tek isim […]

 Henüz 2 kişiler

03.02.2023 - 10:37

Güncelleme : 03.02.2023 - 10:37

Henüz 2 kişiler

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de seçim atmosferinin önümüzdeki günlerde daha da ısınması bekleniyor. Bu süreçte kadın adayı sayısının ne olacağı merak konusu.

Milletvekilliği aday adaylığı için şu ana kadar Cumhuriyet Halk Partisinden Ürgüp ilçe başkanı Fulya Gülşen Altınsoy görevinden istifa ederek aday adayı olacağını açıklamıştı. AK Parti de ise aday adayı olacağını açıklayan tek isim NEVKAD Başkanı Makbule atlı olmuştu.

2018 Haziran seçimlerinde hatırlanacağı üzere sadece CHP ikinci sıradan Fulya Gülşen Altınsoy’u aday göstermişti. 2023 seçimlerinde partilerin aday listesine kadın aday koyup koymayacağını süreç gösterecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın