Proje Pandemi dolayısıyla online sürdürülüyor

Proje Pandemi dolayısıyla online sürdürülüyor NEVŞEHİR(MHA)  Hayatın Anlamı Kitap Projesi kapsamında her ay Kapadokya’nın birbirinden güzel mekanlarında, çeşitli sanatsal etkinliklerle kitap severlerin bir araya gelerek kitap okumalarıyla gerçekleştirilen Mekan Okumalarını bu yıl Pandemi kısıtlamaları nedeniyle online sürdürülüyor. Ocak ayı kitap okuma etkinliği, canlı müzik  eşliğinde Dünyanın İlk ve Tek Yeraltı Seramik Müzesi Güray Müze’den canlı […]

 Proje Pandemi dolayısıyla online sürdürülüyor

21.01.2021 - 9:50

Güncelleme : 21.01.2021 - 9:50

Proje Pandemi dolayısıyla online sürdürülüyor

NEVŞEHİR(MHA)  Hayatın Anlamı Kitap Projesi kapsamında her ay Kapadokya’nın birbirinden güzel mekanlarında, çeşitli sanatsal etkinliklerle kitap severlerin bir araya gelerek kitap okumalarıyla gerçekleştirilen Mekan Okumalarını bu yıl Pandemi kısıtlamaları nedeniyle online sürdürülüyor.

Ocak ayı kitap okuma etkinliği, canlı müzik  eşliğinde Dünyanın İlk ve Tek Yeraltı Seramik Müzesi Güray Müze’den canlı bağlantıyla gerçekleştirildi.

Kitap severlerin yoğun ilgiyle karşıladığı okuma programı Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı’nın kapanış konuşmasıyla son buldu.

Maraşlı, “Özel bir mekandan çok güzel bir müzik dinletisiyle biz kitap severlerin evlerimizde okumamıza keyif katan müzik öğretmenlerimize ve tüm etkinliklerimizde bizlere kapılarını açan Güray Müzeye teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın