Açıkgöz sporun devleri buluşuyor törenine katıldı

Açıkgöz sporun devleri buluşuyor törenine katıldı NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, ulusal bir TV tarafından düzenlenen sporun devleri buluşuyor isimli törene katıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da katıldığı programda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi. Açıkgöz, “7. “Sporun Devleri Buluşuyor” ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanımız Sn M. Muharrem Kasapoğlu […]

 Açıkgöz sporun devleri buluşuyor törenine katıldı

08.07.2021 - 8:59

Güncelleme : 08.07.2021 - 8:59

Açıkgöz sporun devleri buluşuyor törenine katıldı

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, ulusal bir TV tarafından düzenlenen sporun devleri buluşuyor isimli törene katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da katıldığı programda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.

Açıkgöz, “7. “Sporun Devleri Buluşuyor” ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanımız Sn M. Muharrem Kasapoğlu ile katılarak dereceye giren sporcularımıza ödüllerini takdim ettik. Ülke TV ailesine, Spor&Spor P. Moderatörü Ömer Önder’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyor; başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın