“Altın Ölüm” adlı kitaplar Özkonaklı’lara dağıtıldı

“Altın Ölüm” adlı kitaplar Özkonaklı’lara dağıtıldı NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve beraberindeki parti yöneticileri Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasındaydı. Kasaba halkına “Altın Ölüm” isimli kitaplardan da dağıtan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki parti yöneticileri, kasaba halkına altın arama faaliyetlerinde bulunan Kanadalı şirkete karşın gösterdikleri tepki nedeniyle de teşekkür ettiler. İl Başkanı […]

 “Altın Ölüm” adlı kitaplar Özkonaklı’lara dağıtıldı

04.02.2021 - 9:32

Güncelleme : 04.02.2021 - 9:32

“Altın Ölüm” adlı kitaplar Özkonaklı’lara dağıtıldı

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve beraberindeki parti yöneticileri Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasındaydı.

Kasaba halkına “Altın Ölüm” isimli kitaplardan da dağıtan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki parti yöneticileri, kasaba halkına altın arama faaliyetlerinde bulunan Kanadalı şirkete karşın gösterdikleri tepki nedeniyle de teşekkür ettiler.

İl Başkanı Gülmez, “Özkonak Kasabamızı ziyaret ettik. Altın arayan Kanadalı şirket kamuoyunun baskısı sonucu arama faaliyetine son verdi. CHP il örgütü olarak, Altın arama şirketlerinin doğaya verdiği zararları içeren Altın Ölüm kitaplarını Özkonaklılara dağıtımını yaptık.Kanadalı şirkete karşı vermiş oldukları mücadeleden dolayı kendilerini kutladık” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın