Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, tüm İslam Aleminin, Nevşehir halkının kurban bayramını kutladı. Altınışık, “Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve birbirimizi sevgiyle kucaklamalıyız. Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı […]

 Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

27.07.2021 - 12:21

Güncelleme : 27.07.2021 - 12:21

Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, tüm İslam Aleminin, Nevşehir halkının kurban bayramını kutladı.

Altınışık, “Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve birbirimizi sevgiyle kucaklamalıyız. Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın, tüm sağlık çalışanlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın