Pazaryerinde Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri nöbetçi tezgah uygulaması

Pazaryerinde Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri nöbetçi tezgah uygulaması NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazaryerinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında Pazartesi ve Salı günleri hizmet verilirken bu haftadan itibaren Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri de nöbetçi tezgah uygulamasına gidilecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile yapılan ikili istişareler sonucunda […]

 Pazaryerinde Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri nöbetçi tezgah uygulaması

08.12.2020 - 17:18

Güncelleme : 08.12.2020 - 17:18

Pazaryerinde Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri nöbetçi tezgah uygulaması

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazaryerinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında Pazartesi ve Salı günleri hizmet verilirken bu haftadan itibaren Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri de nöbetçi tezgah uygulamasına gidilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile yapılan ikili istişareler sonucunda Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri de nöbetçi tezgah uygulamasıyla birlikte pazarcı esnafının halka hizmet vermeyi sürdüreceğini belirtti.

Söz konusu tezgahların hijyen, kalite ve fiyatlandırmalarının Zabıta Müdürlüğünce ve oda başkanlığınca denetleneceğine de dikkat çeken Başkan Özmen, Pazarcı esnafına her daim destek olan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın