Başkan Kaya, “Gerçekten çok kırıldım ve üzüldüm”

Başkan Kaya, “Gerçekten çok kırıldım ve üzüldüm” NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Gazeteci Can Taşkın’ın hazırlayıp sunduğu programa konuk oldu. Kaya, il başkanlığına ilk atandığı günlerde kendisini oldukça üzen ve kıran bir gelişmeyi ilk kez bu programda dillendirdi. MHP İl Başkanlığı görevcine atandığı dönemde sosyal medya üzerinden gerek şahsın da gerekse yönetiminde […]

 Başkan Kaya, “Gerçekten çok kırıldım ve üzüldüm”

28.04.2022 - 11:52

Güncelleme : 28.04.2022 - 11:52

Başkan Kaya, “Gerçekten çok kırıldım ve üzüldüm”

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Gazeteci Can Taşkın’ın hazırlayıp sunduğu programa konuk oldu. Kaya, il başkanlığına ilk atandığı günlerde kendisini oldukça üzen ve kıran bir gelişmeyi ilk kez bu programda dillendirdi.

MHP İl Başkanlığı görevcine atandığı dönemde sosyal medya üzerinden gerek şahsın da gerekse yönetiminde bulunanlar hakkında ağır eleştirilere maruz kaldıklarına dikkat çeken MHP İl Başkanı İlhan Kaya, “Hiç unutmuyorum bir anım var. İl Başkanlığına atanmamın ikinci haftası filan. Partiye çıkacağım. İki kişi asansörden iniyor. Biri diğerine diyor ki; köylüden de il başkanı olur mu?. Üzülüyor insan. Çok ağır eleştirilere maruz kaldık. Partide bir dağılma süreci oluşturulmaya çalışılıyordu. 53 Yıldır Milliyetçi Hareket Partisi dimdik ayakta, Allahın izniyle de öyle olacak. Partiyi toparladık ve bugünleri gördük. Şükürler olsun. O dönem yönetimde görmek istediğim arkadaşlar vardı. Yönetimimize almak istediğimiz ve partiye faydalı olacağına inandığımız arkadaşlarımız vardı. Bizzat kendilerine de bu isteğimi sundum Tamam Reis dediler. Yönetime aldım. Genel merkeze onaylatmaya gittik. Sonra beni arayıp yönetimde olamayacaklarını belirtip yönetimden çekildiler. Bu olay beni gerçekten çok üzmüş ve kırmıştı” açıklamalarında bulundu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın