19 MAYIS TURNUVALARINDA ALTINYILDIZ KOLEJİ KUPALARI TOPLADI

19 MAYIS TURNUVALARINDA ALTINYILDIZ KOLEJİ KUPALARI TOPLADI 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen okullar arası spor müsabakalarına Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi aldığı derecelerle damga vurdu. Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Genç Kız Basketbol Takımı, basketbol turnuvası final maçında rakibini 58-16 skorla yenerek, namağlup şekilde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı […]

 19 MAYIS TURNUVALARINDA ALTINYILDIZ KOLEJİ KUPALARI TOPLADI

20.05.2022 - 11:11

Güncelleme : 20.05.2022 - 11:11

19 MAYIS TURNUVALARINDA ALTINYILDIZ KOLEJİ KUPALARI TOPLADI

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen okullar arası spor müsabakalarına Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi aldığı derecelerle damga vurdu.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Genç Kız Basketbol Takımı, basketbol turnuvası final maçında rakibini 58-16 skorla yenerek, namağlup şekilde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Basketbol turnuvasını birinci olarak tamamladı.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı ise düzenlenen turnuvada 5 maç oynayarak il 2. liğini elde etti.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Genç Erkekler Masa Tenisi Takım halinde ve bireysel yapılan maçlarda ikinci olmuştur.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın