İlkeli, dürüst ve fedakar tüm gazetecilerimizin gününü kutlarız

İlkeli, dürüst ve fedakar tüm gazetecilerimizin gününü kutlarız NEVŞEHİR(MHA)Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir’de görev yapan, ilkeli, dürüst ve fedakar tüm basın yayın kuruluşu mensuplarının gününü kutladı. Özmen, “Halkımızı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. İşletmelerin en büyük sermayesi ve en büyük varlığı kuşkusuz çalışan insan kaynağıdır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci […]

 İlkeli, dürüst ve fedakar tüm gazetecilerimizin gününü kutlarız

09.01.2021 - 12:17

Güncelleme : 09.01.2021 - 12:17

İlkeli, dürüst ve fedakar tüm gazetecilerimizin gününü kutlarız

NEVŞEHİR(MHA)Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Nevşehir’de görev yapan, ilkeli, dürüst ve fedakar tüm basın yayın kuruluşu mensuplarının gününü kutladı.

Özmen, “Halkımızı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. İşletmelerin en büyük sermayesi ve en büyük varlığı kuşkusuz çalışan insan kaynağıdır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Nevşehir’de görevini layıkıyla yerine getiren tüm gazetecilerin bu özel gününü kutluyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın