Pazarcı esnafına önemli uyarı

Pazarcı esnafına önemli uyarı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili pazarcı esnafını bilgilendirdi. Pazarcı esnafının tedarik zinciri içerisinde bulunduğunu, Pazarcı esnaflarının vergi levhası ya da odaya üye belgelerini göstermeleri halinde kolluk kuvvetleriyle bir sorun yaşamayacaklarını söyledi. Başkan Özmen, “Hafta sonları 20:00 ile 10:00 saatleri içerisinde sokağa çıkma […]

 Pazarcı esnafına önemli uyarı

20.11.2020 - 12:40

Güncelleme : 20.11.2020 - 12:40

Pazarcı esnafına önemli uyarı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili pazarcı esnafını bilgilendirdi.

Pazarcı esnafının tedarik zinciri içerisinde bulunduğunu, Pazarcı esnaflarının vergi levhası ya da odaya üye belgelerini göstermeleri halinde kolluk kuvvetleriyle bir sorun yaşamayacaklarını söyledi.

Başkan Özmen, “Hafta sonları 20:00 ile 10:00 saatleri içerisinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasına geçilmiştir. Pazarcı esnaflarımız tedarik zinciri kapsamına değerlendirildiğinden Nevşehir Valimiz ile yapılan görüşmelerde vergi levhanızı ya da oda faaliyet belgelerinizi yanınızda bulundurmanız, kolluk güçlerinin istediği zaman göstermeniz gerekmektedir. Bu şartlarda hale gidip malınızı alabilir, pazarlarınıza bu belgeler ile gidebilirsiniz. Ayrıca gıda ve tekstil esnaflarımızda pazar yerlerine erkenden gidip tezgahlarını açabilirler. Pazarlarımızın kapanmaması için lütfen pazarlarımızda ve ilgili alanlarımızda sosyal mesafeyi koruyun, maskenizi mutlaka takın ve takmayanları takmaya zorlayın. Tüm pazarcı esnaflarımıza hayırlı İşler. Korona virüs illetinden bir an önce kurtulmanızı dileriz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın