Salgın süreci kartlı sisteme geçişi de etkiledi

Salgın süreci kartlı sisteme geçişi de etkiledi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de toplu taşıma araçlarında uygulanacağı belirtilen kartlı sistemin yeni yılın ilk günlerinden itibaren uygulamaya sokulabileceği belirtiliyor. Nevşehir il merkezinde 75 dolayında toplu taşıma aracının kartlı geçiş sistemine geçebilmesi için hazırlıkların sürdürüldüğü belirtiliyor. Sistemin devreye girebilmesi için gerekli alt yapı hazırlıklarının sürdüğü öğrenilirken, yeni sistem özellikle 65 yaş […]

 Salgın süreci kartlı sisteme geçişi de etkiledi

15.12.2020 - 12:38

Güncelleme : 15.12.2020 - 12:38

Salgın süreci kartlı sisteme geçişi de etkiledi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de toplu taşıma araçlarında uygulanacağı belirtilen kartlı sistemin yeni yılın ilk günlerinden itibaren uygulamaya sokulabileceği belirtiliyor.

Nevşehir il merkezinde 75 dolayında toplu taşıma aracının kartlı geçiş sistemine geçebilmesi için hazırlıkların sürdürüldüğü belirtiliyor.

Sistemin devreye girebilmesi için gerekli alt yapı hazırlıklarının sürdüğü öğrenilirken, yeni sistem özellikle 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz toplu taşıma araçlarında karşı karşıya kaldıkları sorunların da ortadan kalkmasını da sağlayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın