Parmaksız’dan çifte taziye

Parmaksız’dan çifte taziye NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Pençe – Kaplan harekat bölgesinde Şehit olan askerlerimize yönelik mesajında; “Pençe-Kaplan Harekat bölgesinde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” dedi. Başkan Parmaksız, Demokrasi Şehitleri Menderes, Polatkan ve Zorlu’yu andığı diğer bir taziye mesajında ise ” Demokrasi […]

 Parmaksız’dan çifte taziye

18.09.2020 - 12:51

Güncelleme : 18.09.2020 - 12:51

Parmaksız’dan çifte taziye

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Pençe – Kaplan harekat bölgesinde Şehit olan askerlerimize yönelik mesajında; “Pençe-Kaplan Harekat bölgesinde şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Başkan Parmaksız, Demokrasi Şehitleri Menderes, Polatkan ve Zorlu’yu andığı diğer bir taziye mesajında ise ” Demokrasi şehitlerimiz Adnan Menderes, Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’ı şehadetlerinin 59. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın