Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı

Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, pandemi sürecinin kooperatife olumsuz yansımadığını söyledi. Geçtiğimiz yıl genelinde 108 Milyon TL kredi plasmanına ulaştıklarını dile getiren Başkan Ay, “Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı. Aksine hem kredi kullandırdığımız kişi sayısında hem de kredi plasmanında ciddi bir artış sağlandı. Bu […]

 Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı

05.02.2021 - 9:48

Güncelleme : 05.02.2021 - 9:48

Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, pandemi sürecinin kooperatife olumsuz yansımadığını söyledi.

Geçtiğimiz yıl genelinde 108 Milyon TL kredi plasmanına ulaştıklarını dile getiren Başkan Ay, “Pandemi süreci kooperatifimize olumsuz yansımadı. Aksine hem kredi kullandırdığımız kişi sayısında hem de kredi plasmanında ciddi bir artış sağlandı. Bu yıl da esnaf ve sanatkarımıza daha fazla kredi imkanı sağlamak başlıca hedefimiz olacak. Ancak şu an da en büyük beklentimiz kredi borçlarının ertelenmesi durumu. Faizsiz mi yoksa ne kadar bir faizle erteleneceğini bizlerde merakla bekliyoruz. Açıklandığında bizlerde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın