İl içi mazeret atamaları duyurusu yayınlandı

İl içi mazeret atamaları duyurusu yayınlandı NEVŞEHİR(MHA) Öğretmenlerin il içi mazeret durumu atamalarına ilişkin duyuru ve atama takvimi 19 Şubat 2021 tarihinde yayınlandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Bu kapsamda başvuruda bulunabilecek öğretmen listesi, münhal kurum listesi belirlendi. Başvuruda bulunmak isteyen öğretmenler birbirlerinin yerini muhtemel boşalacak kontenjan olarak seçebilecekler. Muhtemel boşalacak olarak […]

 İl içi mazeret atamaları duyurusu yayınlandı

23.02.2021 - 7:47

Güncelleme : 23.02.2021 - 7:47

İl içi mazeret atamaları duyurusu yayınlandı

NEVŞEHİR(MHA) Öğretmenlerin il içi mazeret durumu atamalarına ilişkin duyuru ve atama takvimi 19 Şubat 2021 tarihinde yayınlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Bu kapsamda başvuruda bulunabilecek öğretmen listesi, münhal kurum listesi belirlendi. Başvuruda bulunmak isteyen öğretmenler birbirlerinin yerini muhtemel boşalacak kontenjan olarak seçebilecekler. Muhtemel boşalacak olarak tercih edilen bu okullarda görev yapan öğretmenlerin bu atama kapsamında farklı bir okula atanması durumunda norm ve mevcut durum karşılaştırılacak, buna göre öğretmen ihtiyacı oluşup oluşmadığı belirlendikten sonra bu kurumu muhtemel boşalacak olarak tercih edenlerin bu tercihleri değerlendirmeye alınacak” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın