ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN E-TWİNNİNG PROJE HEYECANI

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN E-TWİNNİNG PROJE HEYECANI Özel Altınyıldız Koleji olarak Ağustos ayında başvurmuş olduğumuz “ Web 2.0 Tools im Daf Unterricht/Almanca Dersinde Web 2.0 Araçları” adlı Projeye katılımımız onaylanmıştır. Okulumuz Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 9.10.11.sınıf öğrencilerimiz Türkiye, Romanya, Slovakya ve Polonya’dan toplam on ortak okul ile bu projeyi gerçekleştireceklerdir. Projenin amacı internet araçlarından […]

 ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN E-TWİNNİNG PROJE HEYECANI

28.09.2020 - 12:57

Güncelleme : 28.09.2020 - 12:57

ÖZEL ALTINYILDIZ KOLEJİ’NİN E-TWİNNİNG PROJE HEYECANI

Özel Altınyıldız Koleji olarak Ağustos ayında başvurmuş olduğumuz “ Web 2.0 Tools im Daf Unterricht/Almanca Dersinde Web 2.0 Araçları” adlı Projeye katılımımız onaylanmıştır.

Okulumuz Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 9.10.11.sınıf öğrencilerimiz Türkiye, Romanya, Slovakya ve Polonya’dan toplam on ortak okul ile bu projeyi gerçekleştireceklerdir.

Projenin amacı internet araçlarından olumlu yönde faydalanarak, keyifli ve etkili dil öğrenimi sağlamaktır. Ayrıca öğrencilerimiz bu projeyle yurt içi ve yurt dışı okullardan öğrencilerle iletişime geçerek bire bir Almancayı kullanacaklar ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Mayıs 2021’e kadar sürecek olan bu projede Özel Altınyıldız Koleji öğrencileri çeşitli görevler üstleneceklerdir. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın