Öz Sağlık-İş sahalarda

Öz Sağlık-İş sahalarda NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve sendika yöneticileri sağlık çalışanlarının sorunları yerinde dinlemeyi sürdürüyor. Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden İl Başkanı Muhammet Fatih Mutlu ve kurum temsilcileri ziyaretlerde çalışma hayatına ve toplu sözleşme aşamalarına ilişkin konularda istişarelerde bulundular. Pandemi döneminde sağlık […]

 Öz Sağlık-İş sahalarda

04.02.2021 - 9:35

Güncelleme : 04.02.2021 - 9:35

Öz Sağlık-İş sahalarda

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş konfederasyonuna bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve sendika yöneticileri sağlık çalışanlarının sorunları yerinde dinlemeyi sürdürüyor.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret eden İl Başkanı Muhammet Fatih Mutlu ve kurum temsilcileri ziyaretlerde çalışma hayatına ve toplu sözleşme aşamalarına ilişkin konularda istişarelerde bulundular.

Pandemi döneminde sağlık çalışanlarının çok önemli ve insani bir görevi yerine getirdiklerini söyleyen Başkan Mutlu, özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarını kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın