Gülşehir’de değişim rüzgarı esmeye devam edecek

Gülşehir’de değişim rüzgarı esmeye devam edecek NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin ve Nevşehir’in genç belediye başkanlarından, Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi ile birlikte ilçede değişim rüzgarı 2021 yılında da esmeye devam edecek. Bahar aylarıyla birlikte yoğun bir çalışma dönemi geçirecek olan Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi’nin en büyük hedeflerinden biri belediyenin ekonomik yapısını güçlendirerek ilçe halkının […]

 Gülşehir’de değişim rüzgarı esmeye devam edecek

29.01.2021 - 11:39

Güncelleme : 29.01.2021 - 11:39

Gülşehir’de değişim rüzgarı esmeye devam edecek

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin ve Nevşehir’in genç belediye başkanlarından, Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi ile birlikte ilçede değişim rüzgarı 2021 yılında da esmeye devam edecek.

Bahar aylarıyla birlikte yoğun bir çalışma dönemi geçirecek olan Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi’nin en büyük hedeflerinden biri belediyenin ekonomik yapısını güçlendirerek ilçe halkının yaşam standartlarını yükseltecek büyük projelere imza atabilmek olacak.

Nevşehir’in en büyük Millet Bahçesini ilçeye kazandıracak olan Başkan Çiftçi’nin hedefinde Sadabad parkının o eski cıvıl cıvıl günlerine yeniden çevirebilmekte var.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın