Ortahisar seyir tepesi aydınlatıldı

Ortahisar seyir tepesi aydınlatıldı NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ortahisar kasabasında bulunan seyir tepesi aydınlatıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, söz konusu çalışma ile aynı bölgedeki havai elektrik hatlarının da yeraltına alındığına dikkat çekerken, “Çok şükür Ortahisarımızda bir projemizi daha başarıyla bitirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kasabamız Seyir Tepesi […]

 Ortahisar seyir tepesi aydınlatıldı

05.07.2021 - 12:48

Güncelleme : 05.07.2021 - 12:48

Ortahisar seyir tepesi aydınlatıldı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Ortahisar kasabasında bulunan seyir tepesi aydınlatıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, söz konusu çalışma ile aynı bölgedeki havai elektrik hatlarının da yeraltına alındığına dikkat çekerken, “Çok şükür Ortahisarımızda bir projemizi daha başarıyla bitirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kasabamız Seyir Tepesi mevkii aydınlatma çalışmalarımız tamamlandı. Hayırlı olsun. Bu sayede o bölgedeki havai elektrik hatlarımız yer altına alınırken, hem de yeni aydınlatma direklerimizle seyir tepemiz karanlıktan kurtulmuş oldu. Gelecek misafirlerimiz artık çok daha güzel fotoğraflar çekebilecek. Ortahisarımıza ilkleri yaşatmaya devam ettiren ve özellikle bu konudaki destekleri için; İl ve İlçe Başkanlarıma, Milletvekillerimize, sayın Valimize, Valilik Aydınlatma Komisyonumuza, Komisyon Başkanı Vali Yardımcımız sayın Mehmet Öz’e, Kapadokya Alan Başkanlığımıza, MEDAŞ yetkililerimize ve teknik ekibimize teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın