Başkan Kahraman ‘BİLSEM İlçemize Hayırlı Olsun’

Başkan Kahraman ‘BİLSEM İlçemize Hayırlı Olsun’ AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde yapılan görüşmeler sonucunda Ürgüp’te Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) açılmasına karar verildiğini duyurdu. AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, yaptığı açıklamada, İlçemizin nüfus yoğunluğu, öğrenci potansiyeli nedeniyle öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak ve bunları doğru kullanabilecekleri alternatifleri çoğaltmak ve […]

 Başkan Kahraman ‘BİLSEM İlçemize Hayırlı Olsun’

19.02.2021 - 12:51

Güncelleme : 19.02.2021 - 12:51

Başkan Kahraman ‘BİLSEM İlçemize Hayırlı Olsun’

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde yapılan görüşmeler sonucunda Ürgüp’te Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) açılmasına karar verildiğini duyurdu.

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, yaptığı açıklamada, İlçemizin nüfus yoğunluğu, öğrenci potansiyeli nedeniyle öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak ve bunları doğru kullanabilecekleri alternatifleri çoğaltmak ve yeteneklerini geliştirmek için ilçemizde, Bilim ve Sanat Merkezi ile farklı mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının açılması yönünde bir çalışmamız olmuştu. İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz tarafından teklif edilen Ürgüp Bilim ve Sanat Merkezi ile ilgili Sayın Milli Eğitim Bakanımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde talebimiz olumlu karşılandı. Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından en kısa zamanda hazırlanıp 2021-2022 eğitim öğretim yılında eğitim vermeye başlayacaktır. BİLSEM’in ilçemize kazanılmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’a, İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe’ye , Valimiz İnci Sezer Becer’e, İlçe Kaymakamımız Mehmet Maraşlı’ya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir’e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Savaş Özdemir’e emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Ürgüp BİLSEM ilçemize öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olsun.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın