CHP’ye üye katılımları her geçen ay artıyor

CHP’ye üye katılımları her geçen ay artıyor NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, partiye katılan üye sayısında her geçen ay daha artış sağlandığına dikkat çekti. Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe başkanlıklarının halkın yanında ve haklı davalarında yanı başlarında bulunduğunu bu durumunda halkın dikkatini celp etmeye devam ettiğini dile getirdi. İlgili Haber […]

 CHP’ye üye katılımları her geçen ay artıyor

22.06.2022 - 10:31

Güncelleme : 22.06.2022 - 10:31

CHP’ye üye katılımları her geçen ay artıyor

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez, partiye katılan üye sayısında her geçen ay daha artış sağlandığına dikkat çekti.

Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe başkanlıklarının halkın yanında ve haklı davalarında yanı başlarında bulunduğunu bu durumunda halkın dikkatini celp etmeye devam ettiğini dile getirdi.

Eylül ayında geniş boyutlu bir üye katılım töreni düzenleyeceklerini de sözlerine ekleyen İl Başkanı Gülmez, son bir ayda partiye katılan üye sayısının 200’ü bulduğunu ve bu artışın yaşanan sorunların daha da büyümesi nedeniyle önümüzdeki aylarda daha da artacağına inandıklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın