Salgınla mücadele için e-kitap yazdılar

Salgınla mücadele için e-kitap yazdılar NEVŞEHİR(MHA) Dünyayı saran Covid-19 salgını ülkemizde de yoğun bir şekilde görüldü. Bu salgın sürecinde şüphesiz en çok etkilenen kısım okul öncesi öğrencileri oldu. Derinkuyu İlçesinde görev yapan ana sınıfı öğretmenleri, ana sınıfı öğrencilerinin süreçten en az etkilenmesi için yaptıkları proje ile aileleri ve öğrencileri “Salgınla Mücadele” konusunda bilinçlendirmek “Temizlik, Hijyen ve Sosyal Mesafe” konularını […]

 Salgınla mücadele için e-kitap yazdılar

11.06.2021 - 7:18

Güncelleme : 11.06.2021 - 7:18

Salgınla mücadele için e-kitap yazdılar

NEVŞEHİR(MHA) Dünyayı saran Covid-19 salgını ülkemizde de yoğun bir şekilde görüldü. Bu salgın sürecinde şüphesiz en çok etkilenen kısım okul öncesi öğrencileri oldu.

Derinkuyu İlçesinde görev yapan ana sınıfı öğretmenleri, ana sınıfı öğrencilerinin süreçten en az etkilenmesi için yaptıkları proje ile aileleri ve öğrencileri “Salgınla Mücadele” konusunda bilinçlendirmek “Temizlik, Hijyen ve Sosyal Mesafe” konularını da içeren e-kitap yazdılar.

Projede görev alan öğretmenlerden Özlüce Ana Sınıfı Öğretmeni Büşra Özer Canbaz, 24 Kasım Öğretmenleri, İzgen Özer ve Feyzanur Demet Özyamanlı ile Fatih Ortaokulu Ana Sınıfı Öğretmeni Ayşe Gökdemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak’ı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak, Projede görev alan okullara ve öğretmenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın