Nevşehir’de bayanlara özel ilk kez fizyoterapi merkezi açıldı

Nevşehir’de bayanlara özel ilk kez fizyoterapi merkezi açıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bayanlara özel hizmet verecek olan ilk kez bir fizyoterapi merkezi açıldı. Nevşehir Devlet Hastanesi karşısında açılan merkezin açılışı dualarla yapıldı. Pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen açılışta Fizyoterapist İkranur Sayın merkezin açılışını Babası Ramazan Sayın ve Annesi Seyhan Sayın ve sevdikleri ile birlikte yaptı. FizyoPelvik Merkezinde […]

 Nevşehir’de bayanlara özel ilk kez fizyoterapi merkezi açıldı

02.02.2021 - 15:52

Güncelleme : 02.02.2021 - 15:53

Nevşehir’de bayanlara özel ilk kez fizyoterapi merkezi açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bayanlara özel hizmet verecek olan ilk kez bir fizyoterapi merkezi açıldı.

Nevşehir Devlet Hastanesi karşısında açılan merkezin açılışı dualarla yapıldı. Pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen açılışta Fizyoterapist İkranur Sayın merkezin açılışını Babası Ramazan Sayın ve Annesi Seyhan Sayın ve sevdikleri ile birlikte yaptı.

FizyoPelvik Merkezinde bayanlara özel hizmet verileceğini kaydeden Fizyoterapist İkranur Sayın, “Merkezimizde tamamen kadınlara özel hizmet vereceğiz. Bu yönden merkezimiz Nevşehir’de bir ilk olacak. Merkezimizde bayanlara özel idrar kaçırma, kuyruk sokumu ağrısı, kronik kabızlık, üreme organı sarkmaları, bel ağrısı, kalça ağrısı, gebelikte klinik plates, doğuma hazırlık eğitimi, Topuk dikeni, Pelvik ağrı, cerrahi sonrası rehabilitasyon ve doğum sonrası toparlanma gibi konularda rahatsızlıkları bulunan bayanlarımızı merkezimize bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın