Kavak’ta karla mücadele aralıksız sürüyor

Kavak’ta karla mücadele aralıksız sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Kavak kasabasında karla mücadele aralıksız sürüyor. Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, kasaba merkezinde yapılan karla mücadele çalışmalarının aynı zamanda doğal depoların bulunduğu alanlarda da sürdürüldüğünü belirtti. İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Bağcı, “Belediye personellerimizle beraber yoğun kar yağışı nedeniyle dün sabah erken saatlerden itibaren […]

 Kavak’ta karla mücadele aralıksız sürüyor

12.04.2021 - 12:12

Güncelleme : 12.04.2021 - 12:12

Kavak’ta karla mücadele aralıksız sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Kavak kasabasında karla mücadele aralıksız sürüyor.

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, kasaba merkezinde yapılan karla mücadele çalışmalarının aynı zamanda doğal depoların bulunduğu alanlarda da sürdürüldüğünü belirtti.

Bağcı, “Belediye personellerimizle beraber yoğun kar yağışı nedeniyle dün sabah erken saatlerden itibaren teyakkuza geçtik. Kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve kasabamızda ulaşımın aksamaması için tüm mahallelerde ve ana yollarda kar küreme ve tuzlama çalışması yapmaya devam ediyoruz personellerimizle beraber ne izin ne hafta sonu ne kar ne de kış dinlemeden halkımızın hizmetindeyiz. Biz iş makinelerimiz ve bütün personelimizle sahadayız. Ana arterlerde yapılan küreme ve tuzlama çalışmalarının yanı sıra kasaba meydanı, tüm sokaklarında ve depo yollarında küreme ve tuzlama çalışmaları devam etmektedir” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın