Basın emekçilerinin gününü kutluyorum

Basın emekçilerinin gününü kutluyorum NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Nevşehir İl Başkanı, Öz Sağlık-İş Sendikası İl Başkanı M. Fatih Mutlu 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mutlu, “Basın, demokrasinin temel taşlarından bir tanesidir. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan, toplumu bilgilendirme açısından önemli bir meslektir. Topluma doğru haber verme, objektif olma, onurlu, erdemli, […]

 Basın emekçilerinin gününü kutluyorum

10.01.2021 - 11:31

Güncelleme : 10.01.2021 - 11:31

Basın emekçilerinin gününü kutluyorum

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Nevşehir İl Başkanı, Öz Sağlık-İş Sendikası İl Başkanı M. Fatih Mutlu 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mutlu, “Basın, demokrasinin temel taşlarından bir tanesidir. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan, toplumu bilgilendirme açısından önemli bir meslektir. Topluma doğru haber verme, objektif olma, onurlu, erdemli, adaletli ve vicdanlı bir mesleği icra eden gazeteciler önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Bu vesile ile Gazetecilerin çalışma şartlarının daha da iyileştirildiği bir ortamda çalışmaları dileğiyle tüm basın emekçilerinin bu anlamlı günlerini içtenlikle kutluyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın