Maraşlı’dan Ramazan ayı mesajı

Maraşlı’dan Ramazan ayı mesajı NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ramazan ayının sosyal dayanışma ve hoşgörü bilincinin artmasına vesile olması temennisinde bulundu. Maraşlı, “On bir ayın sultanı “Rahmet, bereket, yardımlaşma ve paylaşma ayı, Ramazan ayına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı, milli ve manevi duyguların yoğun bir şekilde yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma birlikteliklerinin en […]

 Maraşlı’dan Ramazan ayı mesajı

15.04.2021 - 10:02

Güncelleme : 15.04.2021 - 10:02

Maraşlı’dan Ramazan ayı mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı, ramazan ayının sosyal dayanışma ve hoşgörü bilincinin artmasına vesile olması temennisinde bulundu.

Maraşlı, “On bir ayın sultanı “Rahmet, bereket, yardımlaşma ve paylaşma ayı, Ramazan ayına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı, milli ve manevi duyguların yoğun bir şekilde yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma birlikteliklerinin en güzel ve en hayırlı örneklerinin verildiği, öksüz, yetim, muhtaç ve kimsesizlerin hayatımızdaki yerlerinin ve insanca paylaşımın ne denli önemli olduğunu bir kez daha idrak ettiğimiz önemli bir aydır.
Ramazan ayının anlam ve önemine layık olabilmek adına maddi ve manevi katkılarımızla, yoksul ve muhtaç kimselere yardımda bulunarak onların dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmalı, Ülke ve Millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Bu duygularla aziz milletimizin ve Ürgüplü hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik eder, bu mübarek ayın; içerisinde bulunduğumuz zorlu pandemi sürecinde başta sağlık olmak üzere, mutluluk ve huzur içerisinde geçmesini, birliğimizin, beraberliğimizin, dayanışma ve hoşgörü bilincimizin artarak devamına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın