JAKEM’de iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı

JAKEM’de iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammed Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İl Jandarma Alay Komutanlığı ve JAKEM işbirliğiyle çok tehlikeli işlerde iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, İl Jandarma Alay Komutanlığında açılan çok tehlikeli işlerde iş sağlığı ve güvenliği kursunun ardından bu kez […]

 JAKEM’de iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı

17.05.2022 - 11:43

Güncelleme : 17.05.2022 - 11:43

JAKEM’de iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammed Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İl Jandarma Alay Komutanlığı ve JAKEM işbirliğiyle çok tehlikeli işlerde iş sağlığı ve güvenliği kursu açıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, İl Jandarma Alay Komutanlığında açılan çok tehlikeli işlerde iş sağlığı ve güvenliği kursunun ardından bu kez de JAKEM komutanlığında da aynı kursun düzenlendiğini belirtti.

Koçak, her iki kursa toplam 53 kursiyerin katıldığını belirtirken, 5 gün süreyle devam edecek olan kursun düzenlenmesinde kendilerine destek sağlayan İl Jandarma Alay Komutanlığı ve JAKEM komutanlığı yetkililerine de teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın