Memur-Sen’den depremzedelere yardım

Memur-Sen’den depremzedelere yardım NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliği depremzedelere yardım elini uzattı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan 2 büyük depremden etkilenen illerden Kilis’e gönderilen yardım kamyonunda depremzedelerin öncelikli ihtiyaç maddelerine yer verildi. Bebek bezi, rulo havlu ve tuvalet kağıdı, ıslak mendil, yorgan, battaniye, yastık, elektrikli battaniye, yorgan, bebek yatağı, elektrikli ısıtıcı, kışlık giyim eşyaları ve hijyenik […]

 Memur-Sen’den depremzedelere yardım

09.02.2023 - 17:31

Güncelleme : 09.02.2023 - 17:31

Memur-Sen’den depremzedelere yardım
NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliği depremzedelere yardım elini uzattı.
Merkez üssü Kahramanmaraş olan 2 büyük depremden etkilenen illerden Kilis’e gönderilen yardım kamyonunda depremzedelerin öncelikli ihtiyaç maddelerine yer verildi.
Bebek bezi, rulo havlu ve tuvalet kağıdı, ıslak mendil, yorgan, battaniye, yastık, elektrikli battaniye, yorgan, bebek yatağı, elektrikli ısıtıcı, kışlık giyim eşyaları ve hijyenik ped’lerin yer aldığı yardım malzemeleri okunan duaların ardından Kilis’e uğurlandı.
Memur-Sen İl Temsilcisi Harun Öcal, ifade edildiği üzere yüzyılın en büyük felaketlerden biri olan Kahramanmaraş merkezli depremde hayatlarını kaybedenlere Yüce Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, tüm Milletimize baş sağlığı ve geçmiş olsun temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın