Bayram tüm İslam Alemine sağlık ve barış getirsin

Bayram tüm İslam Alemine sağlık ve barış getirsin NEVŞEHİR(MHA) ,Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Caner Erdoğan mübarek Ramazan bayramının tüm İslam Alemine, Türk Milletine önce sağlık ardından huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu. Başkan Erdoğan, “Milletçe, barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle yaşamanın huzuruyla mübarek Ramazan Bayramı gününe kavuşmanın mutluluğunu, bir kez daha yaşıyoruz.Bayramlar birlik […]

 Bayram tüm İslam Alemine sağlık ve barış getirsin

12.05.2022 - 13:06

Güncelleme : 12.05.2022 - 13:07

Bayram tüm İslam Alemine sağlık ve barış getirsin

NEVŞEHİR(MHA) ,Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Caner Erdoğan mübarek Ramazan bayramının tüm İslam Alemine, Türk Milletine önce sağlık ardından huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Erdoğan, “Milletçe, barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle yaşamanın huzuruyla mübarek Ramazan Bayramı gününe kavuşmanın mutluluğunu, bir kez daha yaşıyoruz.Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini dilerim. Ramazan Bayramımızın 2. günü, 14:00-16:00 saatleri arasında Ortahisar Park Cafe’de geleneksel bayramlaşma programımız olacaktır. Tüm hemşerilerimizi bekleriz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın