Hüznün adresi Külliye camii

Hüznün adresi Külliye camii NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde Kurşunlu camiinin artık dini programlara ve cenaze namazlarına kafi gelmediği gerekçeleri de sunularak başlatılan Külliye Camii inşaatı ne yazık ki ortada kaldı. Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın tamamlanabilmesi için belediye bütçesinden para vermeyeceğini de açıkladığı Külliye Camii adeta manevi hüznün adresi haline geldi. Milyonlarca lira […]

 Hüznün adresi Külliye camii

21.01.2021 - 9:45

Güncelleme : 21.01.2021 - 9:45

Hüznün adresi Külliye camii
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinde Kurşunlu camiinin artık dini programlara ve cenaze namazlarına kafi gelmediği gerekçeleri de sunularak başlatılan Külliye Camii inşaatı ne yazık ki ortada kaldı.
Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın tamamlanabilmesi için belediye bütçesinden para vermeyeceğini de açıkladığı Külliye Camii adeta manevi hüznün adresi haline geldi.
Milyonlarca lira harcanarak bugünkü haline getirilen, tamamlanabilmesi için 15 Milyon liradan daha fazla bir paraya ihtiyaç duyulan Külliye Camiinin önüne asılan Türk Bayrağının büzülmüş hali bile yürekleri sızlatmaya yetiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın