LİSELERDE DEV PROVA ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAPILDI

LİSELERDE DEV PROVA ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAPILDI     Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, İlimizde halen 9.10.11 sınıflarında öğrenim gören öğrencilere yönelik Bursluluk Sınavlarını bugün gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu sınavlarda öğrenciler,başarılı ve Altınyıldız Liseli olmak için büyük gayret sarf ederek, ter döktüler. Başarılı, tecrübeli öğretmen ve yönetici kadrosu, fiziki yapısı ve öğrenme ortamlarının mükemmel […]

 LİSELERDE DEV PROVA ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAPILDI

13.03.2021 - 17:44

Güncelleme : 13.03.2021 - 17:44

LİSELERDE DEV PROVA ALTINYILDIZ KOLEJİNDE YAPILDI

 

 

Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi, İlimizde halen

9.10.11 sınıflarında öğrenim gören öğrencilere yönelik Bursluluk Sınavlarını bugün gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu sınavlarda öğrenciler,başarılı ve Altınyıldız Liseli olmak için büyük gayret sarf ederek, ter döktüler.

Başarılı, tecrübeli öğretmen ve yönetici kadrosu, fiziki yapısı ve öğrenme ortamlarının mükemmel standartlarda olması, 23 yıllık başarı dolu deneyimi, Altınyıldız Fen ve Anadolu Liselerini cazip hale getirmektedir.

Altınyıldız Liseleri, 9.10.11. Sınıflar Bursluluk Sınavına çok sayıda öğrencinin katılması Kurumun başarılarının bir yansımasıdır.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarında erken kayıt dönemi başlamış olup, %10’dan %100’e varan erken kayıt fırsatlarından öğrenci velilerimizin yararlanmalarını temenni ederiz.

Başarılı bir gelecek iyi bir üniversite için Altınyıldız Koleji.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın