“Hedef Sensin” projesi Hacıbektaş’ta tanıtılıyor

“Hedef Sensin” projesi Hacıbektaş’ta tanıtılıyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı, yazmış olduğu Hedef Sensin Projelerinin Nevşehir İlçeleri ve Ankara’nın bazı ilçelerini kapsadığını belirterek Hacıbektaş İlçesindeki Kurum ve Kuruluşları ziyarete başladı. Söz konusu proje çalışmalarında ilçedeki ailelerle görüşmeler yapacaklarını belirten Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı […]

 “Hedef Sensin” projesi Hacıbektaş’ta tanıtılıyor

03.02.2023 - 11:48

Güncelleme : 03.02.2023 - 11:48

“Hedef Sensin” projesi Hacıbektaş’ta tanıtılıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı, yazmış olduğu Hedef Sensin Projelerinin Nevşehir İlçeleri ve Ankara’nın bazı ilçelerini kapsadığını belirterek Hacıbektaş İlçesindeki Kurum ve Kuruluşları ziyarete başladı.

Söz konusu proje çalışmalarında ilçedeki ailelerle görüşmeler yapacaklarını belirten Nevşehir Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı Makbule Atlı, Projenin ilçedeki okullar ve Proje katılımcıları kurumlara tek tek ziyaret edilerek tanıtılacağını belirtti.

Hacıbektaş Kaymakamını ziyaret eden Atlı, Kaymakam İbrahim Engin Şenay’ın proje için her konuda destek vereceklerini belirttiğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın