Life projesi için çalışmalar başladı

Life projesi için çalışmalar başladı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni Dilek Sivaz’ın rehberliğinde ” Life” adlı e-twinning projesine dahil  olup, çalışmalara başladı. Nevşehir  Anadolu Lisesi öğrencileri  İngilizce Öğretmeni Dilek Sivaz rehberliğinde 13 ülkeden 33 okulun yer aldığı ”Life ” adlı e-twinning projesine büyük bir heyecanla başladılar. Bu projede öğrenciler;  kendi şehirleri, dili, yöresel yemekleri […]

 Life projesi için çalışmalar başladı

04.11.2020 - 10:42

Güncelleme : 04.11.2020 - 10:42

Life projesi için çalışmalar başladı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni Dilek Sivaz’ın rehberliğinde ” Life” adlı e-twinning projesine dahil  olup, çalışmalara başladı.

Nevşehir  Anadolu Lisesi öğrencileri  İngilizce Öğretmeni Dilek Sivaz rehberliğinde 13 ülkeden 33 okulun yer aldığı ”Life ” adlı e-twinning projesine büyük bir heyecanla başladılar. Bu projede öğrenciler;  kendi şehirleri, dili, yöresel yemekleri ve şarkıları, ünlüleri, oyunları ve ilginç alışkanlıkları hakkında bilgi verecekler. Farklı ülkelerden farklı öğrencilerin bölgelerine ait bu paylaşımlarıyla ile birlikte kendilerini tanıtmalarıyla da.. başka ülke ve şehirlerin kültürlerini de öğrenme şansı yakalayacaklar.

Bütün bunları farklı etkinliklerle,farklı  Web 2.0 araçları kullanarak İngilizce olarak tanıtacaklar. Böylece bu proje sayesinde farklı ülkelerdeki akranlarıyla iletişim kurarak yabancı dilini geliştirecek, Web 2.0 araçlarını  etkin kullanacak,hem eğlenip hem öğrenecekler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın